korundinė dermabrazija CRYSTAL

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 463  su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

   Sandėlyje esančių prekių pristatymas: 1-3 d.d.

   Užsakomų prekių pristatymas ilgesnis

   Apsilankykite ekspozicijoje. Išbandykite ir palyginkite prekes gyvai. Pasiteiraukite ar prekė yra vietoje

   Sandėlyje esančių prekių pristatymas: 1-3 d.d.

   Užsakomų prekių pristatymas ilgesnis

   Apsilankykite ekspozicijoje. Išbandykite ir palyginkite prekes gyvai. Pasiteiraukite ar prekė yra vietoje

  Į krepšelį 
 • Mechaninio odos šveitimo aparatas Crystal, veikiantis slėgio ir aliuminio trinties principu, pasiekiantis gilesnius odos sluoksnius. Tai vienas iš giliausių metodų negyvam odos sluoksniui pašalinti, ypač rekomenduojamas riebiai ir aknės pažeistai odai. Šis aparatas taip pat naudojamas pigmentinėms dėmėms šalinti, prieš odos senėjimą, taip pat randams ir strijoms.

  • mikrokristalinė / korundinė dermabrazija
  • 2 talpos: švariems ir naudotiems kristalams
  • šveitimo programa: reguliuojama vakuumo galia ir korundas
  • stabili slėgio funkcija procedūros metu
  • nėra galimybės antrinėms odos infekcijoms
  • start / pause mygtukas. Patogu, kai reikia stabdyti procedūrą atlikimo metu
  • skaitmeninis LED ekranas: rodomi skaičiai ir raidės. Ekrano spalva darbo metu: mėlyna
  • 10 lygių reguliuojamas stiprumas, rodomas ekrane: 5 žalios, 3 oranžinės, 2 raudonos žymos
  • laiko nustatymas: 1-30 min. Automatiškai nustatytas 15 min.
  • komplekte: procedūrų rankenėlė: 1 vnt. Antgaliai procedūroms: 3 vnt. Filtrai: 3 vnt. Vakuumo šlangelė: 2 vnt. Indeliai mikrokristalams: 2 vnt. Laikiklis procedūrų rankenėlei. Maitinimo laidas ir aparatas

  Korundinė mikrodermabrazija, taip pat vadinama kontroliuojamu mikrošveitimu, yra vienas iš keleto skirtingų mechaninio odos šveitimo metodų. Ši moderni technologija šalina raginį odos sluoksnį iki norimo lygio. Procedūra atliekama naudojant aparatą su antgaliais, kontroliuojančiais abrazyvinių kristalų srautą per vakuumą. Mikrokristalai su dideliu greičiu atsimuša į odos paviršių, ir palaipsniui švelniai šalina negyvas odos ląsteles ir nešvarumus. Kristalai bei odos nešvarumai surenkami atskirame išoriniame aparato filtre.

  Taigi šis metodas yra higieniškas mechaninio odos šveitimo būdas, kurį galime taikyti seborėjinei ir aknės pažeistai odai.

  Saikingas viršutinių epidermio sluoksnių šlifavimas paskatina intensyvų naujų ląstelių formavimąsi nuo bazalinio sluoksnio. Naujos ląstelės pakeičia pažeistas ląstelės, be jokios rizikos randėjimui ir nepageidaujamai eksfoliacijai.

  Mikrodermabrazija yra vadinama kontroliuojama odos šveitimo procedūra, nes kosmetologas kiekvienu atveju parenka individualų pacientui abrazyvynių dalelių kiekį, t.y. procedūros intensyvumo lygį pagal odos tipą ir problemą.

  Dėl šios priežasties korundinė odos mikrodermabrazija yra visiškai saugi – tai odos šveitimo būdas, palaipsniui šalinantis viršutinį epidermio sluoksnį. Be to, mikrodermabrazija neturi šalutinio poveikio rizikos, kaip po cheminių pylingų, dermabrazijos ar lazerio.