karštos kirpimo žirklės Jaguar ThermoCut TCC 6.0”

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 1290  su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

   Lietuvos sandėlyje esančių prekių pristatymas: 1-3 d.d.

   Užsakomų prekių pristatymas: 5-10 / 15-30 d.d.

    Išbandykite ir palyginkite prekes gyvai. Pasiteiraukite ar dominanti prekė yra ekspozicijoje: Pylimo 58/1, Vilniuje

   Lietuvos sandėlyje esančių prekių pristatymas: 1-3 d.d.

   Užsakomų prekių pristatymas: 5-10 / 15-30 d.d.

    Išbandykite ir palyginkite prekes gyvai. Pasiteiraukite ar dominanti prekė yra ekspozicijoje: Pylimo 58/1, Vilniuje

  Į krepšelį 
  Garantija
  24 mėn.
  Prekės ženklas
 • karštos kirpimo žirklės

  dydis: 6 "

  Kirpimas karštomis žirklėmis - jau ganėtinai populiari technologija. Saugo plaukus, kirpimo metu užlydant juos pjovimo vietoje, dėl to plaukai beveik neskilinėja, galite rečiau kirpti galiukus, taip pat auginti ilgesnius plaukus. Kiekvieno kirpimo metu galai vėl užlydomi, o plaukuose išsaugomos natūralios drėgmės ir priežiūros medžiagos. Plaukai sustiprinami, padidėja jų apimtis, blizgesys ir elastingumas, o reguliariai kerpant karštomis žirklėmis, plaukai vis mažiau skilinėja.
  Technologijos pagrindą sudaro žirklės padengtos šilumos izoliacine medžiaga, temperatūros reguliatorius, skirtas priderinti ašmenų temperatūrai prie konkrečiai kerpamo plauko tipo.

  Tinka moterų, vyrų kirpimams.

  Komplektą sudaro:

  Valdymo ir maitinimo blokas
  Valdymo pultas su reguliuojama temperatūra 100–140 ° C
  Šilumos kilimėlis
  Derinimo klavišas
  Švarus audinys, šepetys, aliejus

  Naujas TCC THE CARECUT dizainas yra ne tik elegantiškas, bet taip pat ir itin patogus. Šios naujos žirklės yra nuostabios tuo, kad jos tinka visoms kirpimo technikoms ir gali buti naudojamos be ypatingo mokymo. Žirklės ergonomiškai subalansuotos, todėl kerpant nejausite įtampos. Jos taip pat turi aukštos kokybės ašmenis bei lengvą karštį, kuris reguliuojamas automatiškai, užtikrindamas ilgalaikį plauko žvynelio uždarymą.

  Kerpant šiomis žirklėmis yra palaikomas plauku drėgmės lygis ir ypač plauko žievėje, plaukas neišsausinamas, todėl aplinkos veiksniai negali taip lengvai pažeisti plaukų struktūros. Taip pat kirpimas tinka dažytiems ar chemiškai šukuotiems plaukams.

  TCC panaikina ilgų plaukų pagrindinę problemą, taigi plaukai toliau nesausėja ir nesišakoja. Plaukų galiukų uždarymas ilgam laikui užkerta kelią plaukų plonėjimui, o slinkimas sumažėja. Plaukų galiukai tampa švelnūs ir stiprūs.

  Plauku uždarymas mažina trapumą ir plaukų lūžinejimą. Plaukai augs greičiau ir bus sveikesni. Klientas jaus tą šviežų, ką tik iš salono, jausmą dar keletą savaičių. Šios žirklės tinka visiems kirpimams, nuo galiukų trumpinimo iki modelinių slystančių kirpimų. Tai profesionalios žirklės, tinkančios visiems kirpimo būdams, kurias lengva naudoti, kaip ir bet kurias kitas žirkles.

  Temperatūros reguliuotojas nuo 100°C iki 140°C ploniems plaukams, normaliems plaukams ir storiems plaukams. 

  Gamintojas: Vokietija