darsonvalis su ultragarsu HF-SONIC

 • Kaina 243  su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!

   Lietuvos sandėlyje esančių prekių pristatymas: 1-3 d.d.

   Užsakomų prekių pristatymas: 5-10 / 15-30 d.d.

    Išbandykite ir palyginkite prekes gyvai. Pasiteiraukite ar dominanti prekė yra ekspozicijoje: Pylimo 58/1, Vilniuje

   Lietuvos sandėlyje esančių prekių pristatymas: 1-3 d.d.

   Užsakomų prekių pristatymas: 5-10 / 15-30 d.d.

    Išbandykite ir palyginkite prekes gyvai. Pasiteiraukite ar dominanti prekė yra ekspozicijoje: Pylimo 58/1, Vilniuje

  Į krepšelį 
 • Ultragarso ir darsonvalio aparatas veido procedūroms. Darsonvalio elektrodai užpildyti Argonu, skleidžia violetinę spalvą

   Darsonvalis

  • 10 lygių reguliuojamas stiprumas
  • stiprumas rodomas ekrane: 5 žalios, 3 oranžinės, 2 raudonos žymos
  • dažnis: 500 kHz
  • įtampa: 25 kV
  • galingumas: 20 W
  • elektros srovės stiprumas: 0,02 mA (miliampero) 
  • ultragarsas: 20.000 Hz | intensyvumas 0,5-1,5 W/cm2
  • komplekte darsonvalio antgalis elektrodams ir 4 vnt. stikliniai elektrodai
  1. grybo formos elektrodas - naudojamas dideliam odos plotui: veido, kaktos, kaklo sričiai ir t.t.
  2. samčio formos elektrodas - naudojamas vidutinio dydžio odos plotui: smakro, nosies sričiai ir t.t.
  3. smulkus elektrodas - naudojamas nedideliam odos plotui, pažeistai vietai ir t.t.
  4. tiesus elektrodas - naudojamas netiesioginiam gydymui

  Ultragarsas

  • 10 lygių reguliuojamas stiprumas
  • stiprumas rodomas ekrane: 5 žalios, 3 oranžinės, 2 raudonos žymos
  • 2 bangų rūšys: pulsuojanti, mišri
  • 2 vnt. ultragarso antgaliai: veido, paakių sritims

  1. Darsonvalis

  - aukšto dažnio elektroterapijos įrankis sukuria aukšto dažnio srovę, kuri gali būti konvertuojama į šilumos energija ir gali naikinti bakterijas. Kadangi vibracijos dažnis yra per didelis, jis nesukelia raumenų susitraukimo. Stimuliuojama fiziškai.

  Tiesioginis naudojimas: atliekamos procedūros numatytuose odos plotuose naudojant įvairius darsonvalio elektrodus.

  Netiesioginis naudojimas: pirmiausia leiskite klientui paimti tiesų elektrodo vamzdelį, perjunkite mygtuką į reikiamo intensyvumo padėtį, tadakosmetologas turi atlikti gydomos kliento kūno vietos masažą. Viso proceso metu kosmetologas neliečia elektrodo.

  Funkcijos:

  Pagreitina kraujo apytaką
  Stimuliuoja liaukų veiklą
  Reguliuoja odos išskyrimo ir absorbcijos funkcijas
  Skatina medžiagų apykaitą
  Naikina bakterijas
  Šildo odos audinį
  Padeda grožio procedūros kremui prasiskverbti į odą

  2. Ultragarsas. Ultragarsinė kosmetika plačiai naudota ir populiarinta nuo praeito amžiaus devintojo dešimtmečio pradžios. Ultragarso aparatas yra praktiškiausias ir turintis didžiausią paklausą dėl plataus terapinio panaudojimo, geresnio poveikio, didesnio gydymo intensyvumo ir paprasto naudojimo. Atliekamos trys toliau išvardintos funkcijos:

  1. Mechaninė funkcija - ultragarsas turi daugiau energijos, nei įprastinis garsas. Ultragarsu veikiant žmogaus kūną, jis stimuliuoja ląsteles, atliekamas masažas, padidinantis ląsteles, išjudinama citoplazma, skatinamas mitochondrijų sukimasis, branduolių vibracija, stimuliuojama ir padidinama ląstelės membrana. Šitaip paskatinama vietinė kraujo ir limfos cirkuliacija, pagerinamas ląstelių pralaidumas, pagerinamas audinių metabolizmas ir kūno ląstelių regeneracija.

  Žinoma, kad dėl ultragarso mechaninio poveikio suminkštėja audiniai, padidėja prasiskverbimas, pagerinamas metabolizmas, pagreitėja kraujo cirkuliacija ir suaktyvinamos nervų sistemos bei ląstelių funkcijos; dėl to ultragarsinio masažo terapinė funkcija yra geresnė ir poveikis optimalesnis nei masažuojant paprastu įrankiu.

  2. Šildymo ir kaitinimo funkcija - vieni iš svarbiausių ultragarso terapinių poveikių yra šildymas ir kaitinimas. Ši funkcija kūno viduje sukelia šilumą, kurios 79-82 % perneša kraujotaka, o 18-21 % pasiskirsto po gretimus audinius. Procedūros metu pacientas nejaučia nieko neįprasto. Skirtingais terapijos būdais įvairūs kūno audiniai įšyla nevienodai. Naudojant nuolatinę spinduliuotę ( ) temperatūra labiau pakeliama fiksuotame režime negu keičiant poveikio vietą; naudojant impulsinį režimą ( ) šiluminis efektyvumas yra mažas; mišriajame režime ( ) šiluminis poveikis bus tarp anksčiau minėtųjų.

  Bendrai apibūdinant, ultragarso šildymo ir kaitinimo funkcija gali pagreitinti kraujotaką ir metabolizmą, todėl pagreitėja kraujo cirkuliacija, sumažėja nervų sistemos jaudrumas, nuraminami ir atpalaiduojami raumenys.


  3. Cheminė funkcija - biocheminę ultragarso funkciją iš esmės sudaro anabolizmo ir katabolizmo reakcijos. Anabolizmas yra procesas, kurios metu susijungia daug panašių arba identiškų molekulių. Nedidelės ultragarso dozės gali skatinti baltymų susidarymą ląstelėse; suaktyvinama pažeistų audinių regeneracija, o naudojant gydomąsias ultragarso dozes skatinamas kūno pluošto ląstelių susidarymas.

  Ultragarso mechaninė, šildymo ir cheminė funkcijos masažuoja vietinių audinių ląsteles, pakelia vietinių audinių temperatūrą, padidina limfos plėtimąsi, stimuliuoja ląsteles, pagreitina kraujotaką, pagerina metabolizmą, sustiprina fermentų funkcijas, pakeičia pH vertę. Visa tai daro fiziologinį poveikį ir atlieka terapinę funkciją per nervus ir kūno skysčius.