Atsiskaitymo būdai

 • Prekybos salone.

  • grynaisiais pinigais
  • mokėjimo kortele

  Bankiniu pavedimu.
  Apmokėkite užsakymą Jums įprastu bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą.
  Prietaiso garantinio taisymo atveju, kaip mokėjimą patvirtinantis dokumentas, galioja išrašas iš banko apie įvykdytą pavedimą.
  Darydami bankinį pavedimą, mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite užsakymo numerį (pvz. apmokėjimas už ORD 11111). Taip padėsite mums Jūsų apmokėjimą rasti ir užsakymą paruošti greičiau. 

  Grynais pristatymo metu.
  Už internetu užsakytas prekes galite sumokėti grynais pinigais, kurjeriui pristačius prekes.
  Apmokėti reikia pagal pateikiamą kasos pajamų orderį. Šis orderis yra mokėjimą patvirtinantis dokumentas pirktų prietaisų garantinio taisymo atveju.
  PASTABA. Atsiskaitant grynais pinigais pristatymo metu taikomas +2 %  mokestis už grynų pinigų pinigų surinkimo ir inkasavimo paslaugas. Prašome rinktis kitą atsiskaitymo būdą, jeigu norite sutaupyti ir nemokėti papildomai. 

  Internetine bankininkyste.
  Operatyviai atsiskaityti galima naudojantis „Swedbank“ , "SEB banko" ir „DnB banko“ tiesioginės interneto bankininkystės paslaugomis, taip pat per mokėjimų sistemą Paysera (ex-Mokėjimai.lt). 

  Atidėjimas be pabrangimo.
  Už prekę/s galite atsiskaityti per kelis mėn. sumokant sumą per 2-4 kartus. Tokiu atveju prekę pristatysime po pilno atsiskaitymo.

  Pirkimas lizingu.
  Pirkti išsimokėtinai galite naudodamiesi "Mokilizingas" ir "SB lizingas" paslaugomis, taip pat naudojantis "Sving" ir "General financing" kreditavimo paslaugomis.
  Užsakymo pateikimo metu nereikės mokėti jokios pradinės įmokos, visą sumą sumokėsite lizingo bendrovei jau po prekių pristatymo.
  Perkant išsimokėtinai lizingo sutartis sudaroma iš anksto, prieš išsiunčiant prekes. Lizingo sutartį galite sudaryti patys savarankiškai autorizavęsi per savo e-banką arba galite kreiptis į mus ir mes padėsime Jums pasirinkti geriausias sąlygas.
  PASTABA. Jeigu lizingo sutartį sudarote ne patys, o per mus, lizingo dokumentai siunčiami registruotu paštu. Dėl dokumentų tvarkymo ir siuntimo užsakymo įvykdymo terminas gali pailgėti 2-3 darbo dienom. 

  TAX FREE.
  Užsienio turistai, gyvenantys ne Europos Sąjungos šalyse, turi teisę už iš Lietuvos išvežamus pirkinius susigrąžinti pridėtinės vertės mokestį (PVM).