Kavitacijos aparatai

  • Kavitacija yra neinvazinė procedūra, leidžianti efektyviai gydyti celiulitą nenaudojant chirurgijos. Taikant tiek estetikos, tiek medicinos srityje, kavitacija naudoja žemo dažnio ultragarso bangas, kad gautų riebalų ląstelių skaidymą. Ultragarsinės bangos skleidžiamos į audinius generavimo bangų (neigiamo slėgio) ir suspaudimo bangų (teigiamo slėgio) pagalba. Šis spaudimas sukelia tam tikrą dujų burbuliukų įterpimą į skysčius. Iš eilės išorinis slėgis burbulams padidina, nes sukelia riebalų ląstelių suskirstymą. Riebalai nedelsiant metabolizuojami organizmo dispozicijos sistemoje, einant per limfmazgius, esančius interstitialliquid. Kavitacija veikia riebalų ląsteles tik todėl, kad kitos audinių ląstelės (pvz., raumenys) yra atsparesni.

  • Ultragarsinės kavitacijos technologija atsiranda dėl ultragarsinių bangų taikymo estetiniame lauke, ir, atsižvelgiant į trisdešimties metų naudojimą, šiandien siūloma kaip galingas ir galiojantis įrankis siluetui sumažinti ir pertvarkyti be operacijos.
    Decovague ultragarso technologija žemo dažnio (10 kHz iki 20 MHz), leidžia tik iš anksto nustatytam riebalinio audinio energijos kiekiui, nedalyvaujant kitoms dalims: tokiu būdu ultragarso bangos konvertuojamos į tikslinę sritį, provokuojant tokie poveikiai: tiesioginis adipocitų suskaidymas ir riebalų rūgščių išsiskyrimas, kurios daugiausia pašalinamos per limfinę ir šlapimo grandinę. Veikdamas tiesiogiai ant riebalų ląstelių, ultragarso kavitacija gali veiksmingai gydyti celiulitą ir riebalus, vėl aktyvinti rajono cirkuliaciją ir skysčių drenavimą stagnacijos metu.
    Decomedical sukūrė išskirtinį rankenos gabalą, turintį specialų keitiklį, kuris leidžia perduoti ultragarso (kuris sukuria kavitaciją) į riebalinį audinį. Dėl to Decovague mašina tampa labai patogiu ir saugiu prietaisu, nuolat stebint garso bangų intensyvumą.